موزیکستان

کد بستن راست کلیک

ابزار وبمستر

banner ads

 

 

 

 

نام : حامد همایون

نام اصلی : سیّد حامد محمود زاده

متولّد : ۱۹ بهمن ۱۳۶۱ در شیراز

وفات : در قید حیات 

ملیّت : ایرانی

حوزه فعّالیّت : خواننده 

سبک : پاپ

 

 

 

سیّد حامد محمود زاده با نام هنری حامد همایون ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۶۱ در شیراز متولّد شد.

 

 --»خانواده«-- 


پدر حامد همایون کارمند بانک ملّی بوده است و مادرش هم معلّم بود و این هنرمند جوان از دوران کودکی و در خانه برای بقیه اعضای خانواده می خواند و علاقه به موسیقی از همین دوران در او وجود داشت و در نوجوانی به صورت جدّی پیگیری شد.

حامد مجرد می باشد.

 

 --»تحصیلات«-- 

 

این خواننده کشورمان تحصیلاتش را در زمینه خاک شناسی تا مقطع لیسانس ادامه داد و فوق لیسانسش را در رشته مهندسی آبیاری و زه کشی به اتمام رساند.

  

--»علاقه به خوانندگی«-- 

 

حامد همایون آموزش موسیقی و نواختن ساز را از دوران نوجوانی از حدود ۱۶ سالگی آغاز کرد و گیتار و پیانو را آموخت و در دوران دانشجویی چندین بار روی صحنه رفت و به نوازندگی پرداخت.

  

--»گذشته«-- 

 

حامد همایون علاوه بر خوانندگی به فوتبال هم علاقه مند بود امّا در نهایت خوانندگی را انتخاب کرد و در طی چند سال فعّالیّت توانست به شهرت ویژه ای دست یابد.

وی قبل از حضور جدّی در دنیای موسیقی در شیراز به موفِقیِت هایی دست یافته بود، شغل دولتی خوبی داشت، تدریس موسیقی میکرد و از جایگاه دانشگاهی خوبی برخوردار بود و سابقه ای حدود ۱۲ سال در حوزه موسیقی و نوازندگی داشت.

 

--»فعّالیّت هنری«-- 


علاقه به موسیقی در حامد از دوران کودکی وجود داشت امّا از نوجوانی نگاهی جدّی تر به این موضوع پیدا کرد و بعد از آموزش چند ساز و تحقیق در حوزه موسیقی ورود به دانشگاه نقطه عطفی در زندگی وی محسوب میشود.

ورود به دانشگاه در سنّ ۱۸ سالگی با راه جدیدی در زندگی حامد همایون همراه بود و در همین دوران بود که کنسرتی در دانشگاه برگزار کرد و به آرزویش که روی صحنه رفتن بود رسید و بعد از آن به تدریس موسیقی مشغول شد.

 

--»شهرت«-- 

 

حامد همایون سال ۱۳۹۵ با پیوستن به مؤسسه ترانه شرقی و بعد از آشنایی با محسن رجب پور تهیّه کننده موسیقی به دنیای شهرت قدم گذاشت و سامان امامی معرف او به موسسه ترانه شرقی بود.

 

آشنایی با این مؤسسه موسیقی و محسن رجب پور نقطه عطفی در زندگی حامد همایون محسوب می شود و بعد از این آشنایی بود که نام هنری حامد همایون برای سیّد حامد محمود زاده انتخاب شد و از همین جا بود که راه موسیقیایی زندگی حامد همایون تغییر کرد و مسیر جدیدی روبروی او گشوده شد.

حامد همایون یکی از خواننده هایی بود که خیلی زود طرفداران خاصّ خودش را پیدا کرد و توانست یکی از رکوردداران دنیای موسیقی در اجرای کنسرت و شنیده شدن ترانه هایش شود.

چتر خیس یکی از آهنگ های پرطرفدار حامد همایون بود که سال ۹۵ منتشر شد و حسابی گل کرد و اغلب مخاطبان دنیای موسیقی حامد همایون را با این آهنگ شناختند و پلی برای محبوبیّت و شهرت او محسوب می شود.

 

--»آلبوم رسمی«-- 

 

اوّلین آلبوم رسمی حامد همایون با عنوان دوباره عشق ۲۳ دی ۱۳۹۵ منتشر شد و مورد استقبال خوبی از سوی مخاطبان قرار گرفت و عنوان پرفروش ترین آلبوم آن سال را از آن خود کرد.

بعد از گذشت ۵ سال انتظار و بی خبری از این خواننده خوش صدا بالاخره آلبوم دوم وی با نام برزخ عاشقی در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ منتشر شد.

 

--»اجرای زنده«-- 

 

ویژه برنامه شب یلدای سال ۱۳۹۵ اوّلین تجربه همایون از حضور در تلویزیون بود که با اجرای زنده او از برج میلاد برای ویژه برنامه شبکه پنج همراه شد.

این خواننده در نخستین اجرای رسمی خود در تهران در سی و دومین جشنواره فجر در نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

اوّلین کنسرت حامد همایون با برگزاری سی و دوّمین جشنواره فیلم فجر و اجراهای متعدد حامد همایون همراه بود و با اجرای چهار سانس بیشترین و پرشورترین اجراءها را به خود اختصاص داد و این کنسرت به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار شد.

در اوّلین اجرای حامد همایون قطعاتی چون به چشمات قسم، چنین کنم چنان کنم، چتر خیس، خدا همین حوالیه، دوباره عشق، می روم، مردم شهر، نگاه کن، مجنون، چه عشقی، دیوونگی، قسمت، بارون که زد، آه نکش، دنیای من و شیدایی اجراء شد.

 

--»رکورد کنسرت«-- 

 

حامد همایون یکی از فعّال ترین خواننده های دنیای هنر است که در ۶ ماه بیش از ۲۰۰ کنسرت را روی صحنه برد و با این اتّفاق رکوردی بی نظیری را در دنیای موسیقی ثبت کرد و خبرهایی از ثبت جهانی این رکورد هم به گوش می رسید.

تور کنسرت های حامد همایون در آمریکا از فروردین ماه سال ۹۸ آغاز شد و با اجراء در سالن ۱۴۰۰۰ نفری فروم لس آنجلس رکوردی بی نظیر برای این خواننده جوان به ثبت رسید.

 

--»بیمه شدم حنجره همایون«-- 

 

یکی از اتّفاقات خوبی که برای حامد همایون بعد از سالار عقیلی رخ داد بیمه شدن حنجره این خواننده جوان بود.

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ و همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل علیه السّلام، حنجره ی حامد همایون توسط شرکت بیمه ایران بیمه شد.

  

--»توجّه«--

 

این آرشیو به همّت عوامل سایت موزیکستان و با زحمات بی بدیل مدیریت سایت تهیّه و برای دانلود خدمت شما عزیزان عرضه گردیده از کپی برداری بدون ذکر منبع جداً خودداری فرمایید. 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها