موزیکستان

کد بستن راست کلیک

ابزار وبمستر

banner ads

 

 

 

 

نام : کربلایی احد قدمی

نام اصلی : احد قدمی

متولّد : ۱۳۶۰ در تهران

وفات : در قید حیات

ملیّت : ایرانی

حوزه فعّالیّت : مدّاحی 

سبک : نوحه، روضه خوانی و شور

 

 

 

این مدّاح معروف داماد پروین احمدی نژاد و داماد خواهر محمود احمدی نژاد است.
همچنین با روح الله بهمنی و افراشته باجناق می باشد.

 

--»شروع مدّاحی«--

 

احد قدمی چند سالی است با مدّاحی های پر شور طرفداران زیادی پیدا کرده و ابتداء در مراسم و جلسات مدّاحی در کنار عبدالرضا هلالی اجرای دو نفره داشتند و این همکاری باعث شهرتش شد.

قدمی بعد از مدّتی از هلالی کناره گرفت و اکنون در بیشتر مراسم ها و هیئت ها به تنهایی نوحه خوانی و مدّاحی می کند و بسیار مشهور است.

 

--»اساتید«--


وی از شاگردین حاج منصور ارضی و حاج سعید حدّادیان مدّاح ناشناخته‌ای بود، به عنوان همراه عبدالرضا هلالی شناخته می‌شد.

 

--»شغل«--

  

از جمله فعّالیّت ها و مسئولیت های وی، بر عهده گرفتن سمت کلّ حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بوده که مدّتی در این سمت فعّالیّت می کرد که بعد از مدّتی از این سازمان جدا شد.
بعد از آن در طی حکمی از سوی علی ترکاشوند، رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به سمت ریاست مجموعه ورزشی شهید کشوری منصوب شد.
او همچنین قبل از حراست سازمان شهرداری ها، در حراست یک شرکت خودروسازی مشغول بوده است.

 

--»آثار معروف«--

 

وی تاکنون چندین مدّاحی و شور را در مراسم های جشن و شهادت امامان خوانده که از جمله مدّاحی من علمدارم علمدار، ولادت امام حسن (ع) و مراسم دهه محرّم و مراسم دهه آخر صفر و دیگر مراسم می باشد.

 

--»حاشیه ها«--

 

احد قدمی به داشتن مواضع افراطی در مقابل مقدّسات اهل سنّت مشهور است او در چندی قبل با شرکت در برنامه شبکه پنج در آن برنامه به مقدّسات اهل سنّت توهین کرد که حاشیه های زیادی در پی داشت او همین اقدام شنیع را در شب ولادت امام حسن انجام داد که به خاطر آن بازداشت شد.

 

--»توجّه«--

 

این آرشیو به همّت عوامل سایت موزیکستان و با زحمات بی بدیل مدیریت سایت تهیّه و برای دانلود خدمت شما عزیزان عرضه گردیده از کپی برداری بدون ذکر منبع جداً خودداری فرمایید. 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها